Hrozí ekoteror a zničení blahobytu, hlásá protizelená kampaň v Německu

  • 18. srpna 2021
  • 2 minuty čtení
  • 226
I když se přímo nemluví v této kampani o vlcích, souvislost je jasná.

Tisíce plakátů s hesly proti radikální zelené politice zaplavily Německo. Evidentně jde o kampaň proti vlně zákazů, které plánují Zelení.

Protizelené plakáty parodují rozkvetlou slunečnici, kterou používá tato strana ve své předvolební kampani.

Plakáty upozorňují, že Zelení mají sklony k zákazům a socialismu, hovoří dokonce o „teroru“.

Jeden z deseti motivů plakátu zní: „Ničení bohatství. Klimatický socialismus. Ekoteror. “

Naráží na to, že požadavky německých Zelených se neustále radikalizují. V souvislosti s klimatickou změnou dokonce navrhují zákaz rodinných domků. V Hamburku už zákazy reálně začaly.

„Michael Werner-Boelz, šéf okresního úřadu v Hamburku-sever za Zelené, už prosadil, že v jeho působnosti žádný takový projekt nezíská stavební povolení. Úřad připouští pouze vícepatrové budovy,“ uvedl časopis Focus.

Objevují se také návrhy na omezení jídel z masa nebo na zákaz létání na dovolenou, což řadu německých občanů děsí.

Zaměstnanci centrály Volkswagenu ve Wolfsburgu zažili nedávno šok, když závodní jídelna škrtla z nabídky maso. Mění se na vegetariánskou a veganskou.

Pojem ekoterorismus je ve skutečnosti slovo vytvořené americkou federální policií FBI. Obecně se tím dnes rozumí porušení zákona, které je politicky motivováno a souvisí s životním prostředím (ekologie) - například blokace dopravy, sabotáže proti průmyslovým zařízením, útoky na železniční dopravu, činnosti ohrožující lidský život. „Zelení“ mluví eufemisticky s tajnou radostí o „občanské neposlušnosti“. Ve skutečnosti, podle odhadů odborníků, tento ekoteror způsobuje škody dosahující milionů ročně a může dokonce stát lidské životy!

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/hrozi-ekoteror-a-zniceni-blahobytu-hlasa-protizelena-kampan-v-nemecku-40369079

https://www.deutschlandkurier.de/2021/08/gruenermist-was-ist-dran-am-wirbel-um-die-plakatkampagne-dk-faktencheck/